google8a74ce583628fc0b
create a web page
Підписати флешкою! Це не тільки зручно, ала й просто!
token.png

ЗАХИЩЕНІ НОСІЇ

Захищені носії SecureToken - це надійний захист та безпечне зберігання Вашого електроннго підпису, а отже і будь-якого документа, яким він підписаний.
Це електронний USB-ключ - носій ключової інформації, виконаний у вигляді міні флешки, призначений для використання в системах інформаційного доступу, електронного документообігу, авторизації користувачів і захищеного зберігання ключової інформації. 


Захищений носій SecureToken ключової інформації застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного підпису в е-документообігу М.Е.Doc, АЦСК, органів юстиції (системи державних послуг), органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств державної форми власності та інших організаціях, в банківських і корпоративних системах, Інтернет-банкінгу. Виконує функції формування і перевірки кваліфікованого електронного підпису, шифрування, аутентифікації, зберігання секретної (особистої) інформації.

Захищені носії потрібні:

ng.png

Органам державної влади, місцевого самоврядування та підприємствам державної форми власності, які відповідно до постанови КМУ №1452 починаючи з 17.08.2017 для зберігання секретних ключів повинні використовувати тільки захищені носії.

ns.png

Державним реєстраторам прав на нерухоме майно, державним реєстраторам юридичних фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріусам, які згідно із Законом України "Про електронний підпис" також використовують лише захищені носії особистих ключів.

na.png

Кожному підприємству, яке дбає про власну безпеку!

tch10.png
volni