google8a74ce583628fc0b
amp templates

КАСОВІ АПАРАТИ


Касові апарати призначені для автоматизації невеликих магазинів та закладів. Вони містять в собі все необхідне, щоб оформити продаж, та можуть деякий час працювати автономно, без доступу до електромережі.

Популярні продукти:

mp01.jpg

Касовий апарат MINI-T400ME
Детальніше...

datecs_dp25.jpg

Касовий апарат Екселліо DP-25
Детальніше...

mg-v545t.jpg

Касовий апарат MG-V545T
Детальніше...

Основні переваги

  • Відповідність законодавству в т.ч. нормам, що набирає чинності 01.01.2015
  • Якість і швидкість друку: швидкість друку 8 рядків/с
  • Функціональність: максимальне врахування специфіки бізнесу + програмні утиліти (конфігурація чеків, звітів, купонів для програм лояльності та ін.)
  • Економічність: споживають менше електроенергії, та витратних матеріалів
  • Автономність: вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея
  • Відмінна ергономіка: компактний корпус, низький рівень шуму

Касовий апарат як вибрати?


Який же касовий апарат Вам вибрати із десятків типів, які пропонують сьогодні. Перша умова та, що в Україні дозволяється використовувати касові апарати або, як визначаються вони у законі - реєстратори розрахункових опрерацій (РРО), які внесені в Державний реєстр РРО.
Але для того щоб самому розібратися в реєстрі потрібен не тільки час, а й деяка підготовка, тому самий оптимальний варіант - це звернутися до одного із найближчих центрів сервісного обслуговування (ЦСО) і отримати там кваліфіковану рекомендацію.
Після того, як Ви визначитесь з типом касового апарату Вам необхідно його встановити та провести підготовку ваших співробітників по його експлуатації, та - пройти процедуру реєстрації РРО згідно "Порядку реєстрації, опломбування та застосування РРО за товари (послуги) затвердженого наказом ДПА України № 614 від 01.12.2000 р.
Така процедура реєстрації доволі складна і краще її провести за допомогою регіонального ЦСО в якому Ви придбали касовий апарат. Крім того, щоб у Вас не виникало проблем в процесі експлуатації та застосуванні РРО Вам необхідно укласти з ЦСО угоду про технічне обслуговування. Ціна такої технічної допомоги незначна, але як показує практика дуже ефективна. ЦСО на умовах договору не тільки забезпечать безперебійну роботу касового апарату, а й допоможуть Вам в разі виникнення проблем по РРО з контролюючими органами.
Ви можете придбати у нас вказані касові апарати.

Ціну уточнюйте у  менеджера:
тел. +38 (096) 554-39-95

З питань придбання, реєстрації, експлуатації та укладання договору на сервісне обслуговування звертайтесь:
тел. +38 (096) 554-39-95


volni