google8a74ce583628fc0b
website templates free download

ПРО КОМПАНІЮ


Наша компанія на ринку ІТ успішно працює з 2001 року. З 2004 року - ми офіційно представляєм групу компаній Інтелект-Сервіс. З 2010 року - стали Партнерами АЦСК «Україна». У 2018 році ми приєднались до мережі крамниць електронних послуг «Твій час» - Партнерів компанії Linkos Group. Це дозволило нам значно розширити асортимент електронних послуг.

tviy_chas_city.png

Крамниця «Твій час» у місті Могилів-Подільському пропонує всі електронні послуги для підприємств, бізнесменів та фізичних осіб.
Тут можна швидко придбати програмне забезпечення для звітності, електронного документообігу та управління підприємством, сертифікати кваліфікованих електронних підписів (КЕП), отримати сервісне обслуговування, консультацію бухгалтера та допомогу у  поданні звітності, оплатити електронні квитки на літак, потяг або автобус, здійснити комунальні та інші платежі.  

Нашим клієнтам ми пропонуємо ліцензійне програмне забезпечення для автоматизації обліку та звітності на підприємствах різних форм власності. Пропоновані нами програмні продукти є одними з найкращих на ринку України.
Власний досвід та тісна взаємодія з розробниками програмного забезпечення дозво-ляють нам пропонувати своїм клієнтам рішення на основі сучасних та ефективних технологій. Такі рішення задовольнять вимоги найбільш вибагливих замовників.

Наші послуги включають:


• Консультації з оптимального вибору програмного забезпечення.
• Постачання необхідного програмного забезпечення.
• Настройка програмного забезпечення згідно облікової політики замовника.
• Впровадження та супроводження програмного забезпечення.
• Навчання персоналу замовника.
• Впровадження сучасної та зручної системи ISpro для бухгалтерського і податкового обліку, управління фінансами, закупівлями, збутом і транспортом.
• Постачання комп'ютерної програми M.E.Doc, що поєднує в собі все різноманіття можливостей роботи зі звітами, податковими накладними та іншими електронними документами для подачі електронної звітності в усі контролюючі органи: ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, декларація про доходи. Зберігання документів і можливість роботи з ними незалежно від наявності доступу в Інтернет.
• Доступ до он-лайн сервісу СОТА для подачі звітності та документообігу.
• Постачання програмного РРО Cashӓlot (Кашалот), сучасної альтернативи апаратним РРО, який забезпечує швидку реєстрацію розрахункових документів на фіскальному сервері ДПС. Працює на будь-якому пристрої: смартфоні, планшеті, ноутбуці з доступом до Інтернету.
• Доступ до веб-сервісу СОТА Каса, який забезпечує швидку реєстрацію чеків продажу на фіскальному сервері ДПС.
• Видача сертифікатів кваліфікованих електронних підписів від АЦСК «Україна» для подання звітності в контролюючі органи, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних і інших електронних документів.
• Продаж захищених носіїв SecureToken - для надійного захисту та безпечного зберігання Вашого кваліфікованого електронного підпису.
• Постачання програмного комплексу Звіт Корпорація вирішує весь спектр завдань створення, збору, консолідації, аналізу та обміну електронними документами між головним підприємством та підзвітними структурами.
FlyDoc - рішення для обміну документами безпосередньо із 1С.
• Віддалений офіс. Перевірте пошту або знайдіть необхідну інформацію в Інтернеті, здайте звіт у професійному програмному забезпеченні, роздрукуйте, відскануйте або скопіюйте документи - до ваших послуг зручне робоче місце з усією технікою та програмами.
• Технічне обслуговування та підтримка програм. Встановлення програм, налаштування підписів та прав доступу, навчання роботі у програмах.
• Консультації з оптимального вибору комп'ютерної, офісної та фіскальної техніки.
Продаж і постачання комп'ютерної техніки: ноутбуків, планшетів, комп'ютерів,  комплектуючих і аксесуарів до ПК, смартфонів, телефонів, Wi-Fi адаптерів, ТВ, аудіо, відео, фото, серверного, мережевого обладнання та ін. 
Продаж і постачання офісної техніки: принтерів, багатофункціональних пристроїв, сканерів, копірів та витратних матеріалів до них.
Продаж і технічне обслуговування касових апаратів та фіскальних реєстраторів, забезпечення GSM зв'язком, та постачання витратних матеріалів до них.
Сервісне і гарантійне обслуговування впровадженого обладнання.
 • Заправка та відновлення картриджів до лазерних принтерів, струменевих принтерів, ко-пірів та багатофункціональних пристроїв.
Ремонт комп'ютерного, офісного та фіскального обладнання.
Установка і монтаж систем відеоспостереження.
Установка і монтаж систем охоронної та пожежної сигналізації.
Продаж готових комплектів та комплектуючих для охоронних систем і систем
відеоспостереження для самостійної установки.
Установка обладнання, монтаж та налаштування локальної мережі СКС.

tviy_chas.jpg

Сьогодні наша компанія - це тисячі задоволених клієнтів і десятки тисяч наданих консультацій і вирішених технічних питань.
Бути корисними, добре відноситися до людей, якісно робити свою роботу - чи не це істинний шлях до успіху?
Нам подобається приносити користь людям. Завдяки постійній праці, ми задовольняємо потреби клієнтів, партнерів і свої власні.
Ми поважаємо себе, своїх колег, клієнтів, партнерів, а також роботу, яку кожен з нас виконує. Ми цінуємо думки та ідеї один одного, ми толерантні і гуманні.
Ми розуміємо, що кожна людина по-своєму унікальна та безцінна. Ми впевнені, що повага - головна передумова до співпраці.
Лише при такому відношенні можлива робота по реалізації проектів. Лише так виникає атмосфера довіри та злагоджена взаємодія зі всіма співробітниками компанії і Клієнтом.

Реєстраційні документи

s1.jpg
s2.jpg
s3.jpg

Сертифікати та ліцензії

l1.jpg
l2.jpg
l3.jpg
volni