google8a74ce583628fc0b
Mobirise
flydoc.png

FLYDOC - ОБМІН ДОКУМЕНТАМИ ІЗ 1С

Родина продуктів для електронного документообігу в мережі «Твій час» поповнилась! Відтепер в крамницях можна буде придбати ще одну розробку, завдяки якій обмін е-документами став можливим безпосередньо із облікової системи 1С.

За допомогою Flydoc:

Перевіряйте та підписуйте

Відправляйте та приймайте

Погоджуйте або відхиляйте


Спростіть собі роботу! Це готове коробкове рішення для обміну всіма первинними документами із 1С. Легка інтеграція в облікову систему і робота у звичному для вас інтерфейсі. Всі документи є документами 1С, тому немає ручної роботи з перенесення даних.

fld_1.png

Ця підсистема 1С отримала назву FlyDoc, що символізує політ електронних документів. Завдяки цьому рішенню користувачі 1С можуть не лише звично для себе створювати документи в обліковій системі, а й підписувати, надсилати контрагенту та отримувати документи прямо в своїй обліковій системі. І головне - всі документи, які Ви надсилаєте за допомогою FlyDoc, мають юридичну силу, адже накладання електронного підпису відбувається безпосередньо в 1С. І непотрібно ані друкувати первинку на принтері, розпочинаючи довгий та затратний процес паперового документообміну, ані імпортувати документи в окремі програми - весь цикл обміну документами можна розпочати та завершити швидко та зручно, одразу в одній програмі.

Тарифи

ЮРИДИЧНА ОСОБА

5000 грн/рік

ФОП

2500 грн/рік


Рішення FlyDoc призначене для обміну із контрагентами будь-якими первинними документами у форматі .xml та .pdf, а також вкладеними файлами. Рахунки, акти й видаткові накладні, а також інші документи створюються автоматично на підставі вхідних документів.

Можливості Flydoc

  • Обмін всіма первинними документами у форматах .xml, .pdf та вкладеними файлами
  • Реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних
  • Обмін через платформу ПТАХ з усіма користувачами M.E.Doc, COTA, Flydoc


Закономірно постає питання: з ким із своїх контрагентів Ви зможете налагодити обмін документами? Розробник FlyDoc подбав про те, щоб налаштувати цей процес Ви могли із більшістю своїх клієнтів та партнерів. Реалізовано це завдяки платформі для обміну документами ПТАХ, доступ до якої мають не лише користувачі FlyDoc, а й програми M.E.Doc, веб-сервісу СОТА та іншого програмного забезпечення,

Переваги сервісу

spid.png

Інтеграція

Швидка інтеграція в систему

shesternya.png

Налаштування

Зручне налаштування сервісу

pismo.png

Автоматизація

Автоматичний прийом пошти

people.png

Надійність

Шифрування документів КЕП


І на цьому функції програми не закінчуються. Обмінюватися електронними документами можна не тільки з контрагентами - незабаром за допомогою FlyDoc стане можливою і реєстрація податкових накладних в ЄРПН.

НАС ВЖЕ ОБРАЛИ

nas_obrali.jpg
volni