google8a74ce583628fc0b
free site maker
M.E.DOC - це своєчасна звітність та легкий обмін первинними документами!
m_medoc.png

M.E.DOC - ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ ТА ДОКУМЕНТООБІГ

Комп’ютерна програма M.E.Doc (My Electronic Document) – програмне забезпечення для бухгалтерів та підприємців, яке робить процес надсилання звітності до держорганів та обміну електронними документами з партнерами простим, безпечним та швидким.
M.E.Doc - програма №1 в Україні для роботи з електронними документами. 81% компаній в Україні вже обрали M.E.Doc. Оперативно реагуючи на кожен новий крок в законодавстві, розробник надав зручний і простий механізм подання звітності, а пізніше - і реєстрації податкових накладних в електронному вигляді. Завдяки M.E.Doc можна складати, редагувати і зберігати будь-яку необхідну документацію.
Звітність та ведення документообігу з клієнтами реалізовано в одній програмі. Комп’ютерна програма M.E.Doc - має модульну структуру, завдяки чому Ви зможете вибрати ідеальний комплект саме для Вашого підприємства.


M.E.Doc - провідний український програмний продукт, в якому реалізовано можливості не лише для створення документів та підписання засобами електронного підпису, але й для передачі документів із можливістю погодження або відхилення. Отже, можна сказати, що M.E.Doc - програма електронного документообігу повного циклу. Дана система документообігу є унікальною і універсальною.


Програма для документообігу M.E.Doc - Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це програмний продукт для підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування.
M.E.Doc – це:
  -  максимальна автоматизація звітності та інших процесів документообігу в рамках однієї програми;
  -  захищеність інформації завдяки шифруванню електронним підписом;
  -  контроль процесів документообігу на всіх етапах;
  -  зручність і простота у використанні завдяки сучасному зрозумілому інтерфейсу;
  -  економія особистого часу і скорочення витрат підприємства;
  -  впевненість у відповідності бланків всім вимогам чинного законодавства України та контролюючих органів за рахунок своєчасних оновлень програми;
  -  надійність роботи, що забезпечується командою професійних розробників і технічної підтримки;
  -  можливість постійного підвищення кваліфікації завдяки навчальним програмам і презентаціям у Вашому офісі;
  -  доступна вартість програми;
  -  гнучка система знижок і заохочень для постійних користувачів.

kuputu_progr.jpg


Ви можите придбати необхідний модуль програми <b>M.E.Doc</b> - онлайн, натиснувши на кнопку "ПРИДБАТИ" та
створивши окремий рахунок на цій сторінці сайту. Якщо з'явилась потреба придбати декілька модулів одразу,
то можливо замовити один рахунок на потрібну кількість модулів і на Вашу електронну адресу буде надісланий
рахунок з вказаними модулями.
Консультації по програмним продуктам по телефону: (067) 541-41-02.


Всі документи, створені у програмі M.E.Doc і підписані кваліфікованим електронним підписом, є оригіналами документів (Закони України «Про електронний підпис» № 852-IV від 22.05.2003р. та «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851- IV від 22.05.2003р.).
M.E.Doc є надійним засобом електронного підпису, що підтверджується експертним висновком Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
Розширені можливості обміну первинними документами між контрагентами. Незалежно від наявної ліцензії на обмін первинними документами реалізована можливість відправки 50-ти первинних документів в місяць (акти,
договори, рахунки і так далі).
У березні 2018 року програма отримала експертний висновок у сфері технічного захисту інформації рівня Г-3 від держспецзв'язку.


M.E.Doc рекомендуються як невеликим приватним підприємствам, що мають в наявності до 5-ти співробітників, так і масштабним організаціям, діяльність яких охоплює зарубіжні країни, а кількість співробітників складає сотні фахівців.
Комфорт користувачів при роботі з програмою надзвичайно важливий для нас.
Наша мета - це щасливий клієнт, який залишиться задоволений сервісом.
Уже багато років нас обирають тисячі успішних компаній для подачі звітності в контролюючі органи. 

НАШІ КЛІЄНТИ

obrali.jpg
volni