google8a74ce583628fc0b
html site templates
akciz.png

МОДУЛЬ АКЦИЗ ТА ТТН

Розробник M.E.Doc завжди намагається задовольнити потреби своїх Клієнтів. Ми дбаємо про зручність роботи користувачів нашого ПО, а не тільки про надання їм можливостей виконувати вимоги Законодавства. Саме тому, за численними проханнями компаній з активним документообігом, ми створили окремий програмний продукт, що полегшує роботу з великим обсягом документів та задовольняє особливі потреби окремих типів компаній Акциз та ТТН.
Крім роботи з податковими накладними та обміну первинною документацією, модуль Акциз та ТТН містить 3 унікальних підмодуля, що дозволяють: 

АДМІНІСТРУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

З 1.04.2016 р. почала працювати Система електронного адміністрування реалізації пального (СЕА РП).  З модулем Акциз та ТТН реалізатори пального (бензину, дизельного палива) зможуть повноцінно працювати у СЕА РП: 

  • створювати акти інвентаризації, заявки на поповнення об’єму палива, акцизні накладні та РК до них;
  • обмінюватися акцизними документами з контрагентами;
  • реєструвати документи у ЄРАН;
  • формувати запити та отримувати відповіді (у модулі «Інформаційна довідка».

СТВОРЕННЯ ЗВЕДЕНИХ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ


Згідно з листом ДФСУ № 29163/7/99-99-19-03-02-17 від 07.08.2015 р. та відповідно до пункту 198.5 статті 198 розділу V ПКУ платник податків, який використовує придбанні товари чи послуги у неоподатковуваних операціях чи в негосподарський діяльності, зобов’язаний нарахувати собі податкові зобов’язання. Для цього він складає зведену податкову накладну на основі отриманих податкових накладних.
Для зручності та економії часу у модуль було додано можливість створення таких зведених податкових накладних.

ОБМІН ДОКУМЕНТАМИ ІЗ ВКЛАДЕННЯМИ


Деякі компанії стикаються із необхідністю відправити контрагенту файл, не стандартизований згідно з xml-шаблоном (наприклад, прикріпити договір, технічну документацію, креслення, інструкції, документи у форматі Excel тощо).
Модуль Акциз та ТТН дозволяє прикріпити до стандартного шаблону будь-які вкладення та відіслати контрагенту повний пакет необхідних документів, зашифрованих кваліфікованим електронним підписом, незалежно від їх формату.
Акциз та ТТН - грамотне рішення для керівника, адже економить тимчасові, людські та матеріальні ресурси, оптимізує роботу, гарантує правильність заповнення документації, повна відповідність даних законодавчим нормам.

Тарифи на все програмне забезпечення представлені в таблиці на сторінці Медок.

Вартість модуля Акциз та ТТН - від 3500 грн/рік.

volni