google8a74ce583628fc0b
make your own website for free
СОТА - продукт для всіх, кому потрібна мобільність!
sota.png

СОТА - ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ ОНЛАЙН

Веб-сервіс СОТА - це електронна звітність у вікні Вашого браузеру! Відправляйте звітність в ДФС, Пенсійний фонд, ДССУ, Держстатистику, Держказначейство просто і швидко, а також реєструйте податкові накладні за допомогою СОТА!
Підійде як юридичним особам так і фізичним особам-підприємцям.
Веб-сервіс СОТА дозволяє подавати звітність та вести обмін електронними документами онлайн. Все, що необхідно для роботи - це доступ до Інтернету! Звітність можна подавати не лише з офісу, а з будь-якої точкиУкраїни чи світу.
СОТА - створена для підприємств на будь-якій системі оподаткування, і в першу чергу - для ФОП та юридичних осіб платників єдиного податку. 

Придбати СОТА онлайн:

ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ (ФОП)

від 440 грн/рік

ЮРИДИЧНА ОСОБА НЕПЛАТНИК ПДВ

від 1200 грн/рік

ЮРИДИЧНА ОСОБА НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ

від 2000 грн/рік

СОТА - це завжди актуальні форми звітів та повна відповідність законодавству


Податкова та бухгалтерська звітність через Інтернет тепер є простою як ніколи. СОТА - це веб-сервіс, користуватись яким зручно та просто, як бухгалтерам, так і підприємцям. Це Ваш надійний інструмент для формування і подання звітів у будь-який момент, отже, він має бути максимально зручним, зрозумілим і доступним. Для цього СОТА отримала інтерфейс традиційного Медку, який добре зарекомендував себе.

СОТА - це безпека, мобільність, свобода!

bezpeka.jpg
mobil.jpg
svoboda.jpg

Веб-сервіс для бухгалтерів та підприємців СОТА дарує свободу, адже - це і програма для обміну електронними документами, і програма бухгалтерського обліку для ФОП, яка не змушує працювати виключно в офісі. 
Тому веб-сервіс СОТА придбати можна також з будь-якого пристрою, просто замовивши рахунок на нашому сайті.
СОТА гарантує безпеку і конфіденційність Вашої інформації, оскільки дані шифруються ключами кваліфікованого електорнного підпису (КЕП) на Вашому комп'ютері і передаються на сервер тільки в зашифрованому вигляді, в якому там і зберігаються, що гарантує можливість доступу до цих даних тільки власникові ключів КЕП, якими були зашифровані дані.

Зручна робота в СОТА

  • Звітність до контролюючих органів: формування та подання
  •  Проста система документообігу: створення, підписання та відправка
  •   контрагенту
  •  Шифрування при передачі інформації
  •  Всі необхідні форми для комерційних та бюджетних організацій
  •  Простий імпорт з облікових систем
  •  Підтримка роботи із захищеними носіями для КЕП
  •  Можливість працювати в одному обліковому записі одразу з декількома підприємствами

СОТА є оптимальним варіантом для приватних підприємців, оскільки дозволяє отримати доступ до своїх звітів і даних по підприємству з будь-якого комп'ютера або ноутбука, що має вихід в Інтернет. Також у приватних підприємців порівняно невелика кількість звітів, і тому рідко виділяються гроші на окрему оргтехніку для ведення бухгалтерії і подання звітів, і тут ми бачимо ще одну перевагу - не треба встановлювати програму на комп'ютер, займати місце на жорсткому диску і витрачати ресурси комп'ютера - Вам досить просто відкрити браузер для роботи в програмі СОТА.
СОТА працює з ключами КЕП сертифікаційного центру "Україна", а також з усіма ключами інших акредитованих сертифікаційних центрів (ІДД ДПС - ключі податкової, , Masterkey та ін.).


Найкраща ціна на ринку


Беззаперечний лідер у номінації "ціна/якість"! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру - все це за ціною від 26 грн/місяць!

volni