google8a74ce583628fc0b
best free website templates

ВІДКРИТТЯ КРАМНИЦІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ «ТВІЙ ЧАС»

01-fasad_ofisa.jpg

6 листопада 2018 року у місті Могилів-Подільський урочисто відкрилась та розпочала свою роботу крамниця електронних послуг «Твій час» за адресою м. Могилів-Подільський, вул. Стависька,77.

Відкриття крамниці стало справжньою подією. Урочисте перерізання стрічечки, вручення керівництву компанії відзнаки «Твій час» від творців франчайзинговой мережі, легкий фуршет з шампанським і подарунки клієнтам перетворили перший робочий день на справжнє свято. 

02-distributer.jpg

І це свято триватиме ще тиждень, запевняє керівник крамниці Коваленко Віталій Владиславович, адже подарунків і пригощань компанія приготувала багато.

03-lenta.jpg
03-lenta_1.jpg
04-nagrada.jpg

У своєму вступному слові керівник крамниці Коваленко Віталій Владиславивич коротко розповів про мережу електронних послуг.

05-vstupne_slovo.jpg

Що на полицях у крамниці?


Відвідавши крамницю «Твій час», ви можете придбати програмне забезпечення, отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) або захищений носій.
Найвідомішими серед продуктів у крамницях «Твій час» є програми для подання звітності M.E.Doc та СОТА, а також кваліфікований електронний підпис АЦСК «Україна», який надає документам юридичної сили та дозволяє відмовитися від паперового документообігу.
Акти, рахунки, накладні, договори - все це тепер можна підписувати в електронному вигляді і обмінюватися з партнерами буквально за декілька хвилин, уникаючи тривалих пересилань нашою не занадто швидкою та надійною поштою або витрачаючи кошти на кур'єра. Немає необхідності вчити щось нове - відповідні модулі є у M.E.Doc та СОТА.
«Твій час» - це своєрідна зона комфорту для підприємців і бухгалтерів де можна не лише придбати програмне забезпечення, але також отримати супровід і консультації, знайти відповіді на цілу низку запитань, що можливо тільки при живому спілкуванні. Більше того, сама затребувана послуга в «Твій час» - це оформлення кваліфікованого електронного підпису від АЦСК «Україна», яку неможливо отримати онлайн.
Саме вона наділяє документи юридичною силою і відкриває безмежні можливості цифрового світу для підприємця. Таким чином, магазини «Твій час» виступають в ролі провідника в такий зручний і економний світ електронного документообігу.
При необхідності можна скористатися спеціально організованим робочим місцем (послуга «віддалений офіс») і подати електронну звітність прямо в офісі. Де Ви матимете можливість роботи в комфортній і затишній атмосфері з використанням сучасного устаткування, офісних програм і доступу в Інтернет. Клієнт має можливість відсканувати документи, перевірити електронну пошту, відправити звітність і знайти інформацію в Інтернеті.
Не забули у «Твій час» і про дрібні електронні послуги, які стануть у пригоді пересічним громадянам. У касі крамниці можна придбати електронні квитки, сплатити комунальні рахунки або поповнити рахунок. До речі, сплатити за електронні послуги можна також на сайті мережі або у мобільному додатку «Твій час».
На полицях магазину «Твій час» у широкому асортименті представлена комп'ютерна техніка. Для наших клієнтів ми пропонуємо: комп'ютери, ноутбуки, планшети, монітори, сервери, телефони, смартфони, Wi-Fi адаптери, мережеве обладнання, сканери, принтери, багатофункціональні пристрої, копіри, та витратні матеріали до них.
Також у нас Ви можете придбати касові апарати або фіскальні реєстратори та укласти договір на їх сервісне обслуговування.

06-klumba.jpg

Далі керівник Коваленко Віталій Владиславивич запросив усіх бажаючих завітати до крамниці електронних послуг «Твій час».
Відвідувачам було приємно зайти в такий чистий, гарний, світлий офіс – сюди насправді приємно заходити. Тут гарний дизайн, дуже гарне оформлення. Ще зі входу клієнти занурювалися в урочисту атмосферу.

07-oksana.jpg
08-zal.jpg
09-irina_1.jpg
10-marina.jpg
10-marina_1.jpg
11-vitaliy_1.jpg
13-oksana_1.jpg
14-vse.jpg

Найкращий подарунок – несподіваний. Пам'ятаючи про це, співробітники крамниці «Твій час» дарували подарунки всім відвідувачам.
У «Твій час» були приготовлені брендовані календарі, парасольки, ручки, чашки, дамські набори, дизайнерські килимки для миші, оригінальні канцелярські куби, цукерки і смачний шоколад. Який саме подарунок отримає клієнт, визначала безпрограшна конкурсна лотерея. Такі сувеніри були приємною несподіванкою для наших клієнтів,отже, додатковим подарунком стали і позитивні емоції!

16-konkurs.jpg
16-konkurs_1.jpg
17-podarki.jpg

Створенню гарного настрою сприяла музика, конкурси ведучого, розваги від «Шаленої лабораторії» і ошатне оформлення фасаду офісу - білі та фіолетові кульки.

15-rozvagi.jpg
18-shalena_lab.jpg
18-shalena_lab_1.jpg

Накриті столи з різноманітними стравами від ресторану «Шоколад» та фуршет з шампанським теж додали гарного настрою усім нашим відвідувачам.

24-tort_vse.jpg
19-stol.jpg
20-naleteli.jpg
21-ugoshenie.jpg

У «Твій час» приділяють особливу увагу тому, щоб у крамницю було приємно приходити. Атмосфера затишку та турботи не покине Вас протягом всього часу відвідування крамниці. Відчувається, що мережа створювалася з любов'ю до клієнтів, а слоган «Твій час - у твоїх руках» повністю відповідає її суті.

22-fasad_ofisa.jpg

Ми працюємо для Вас, дорогі наші клієнти!

volni