google8a74ce583628fc0b
free web design templates

M.E.DOC ЗАПРОВАДЖУЄ МОДУЛЬ ІНТЕГРАЦІЯ

itegracia_1.png

M.E.Doc запроваджує модуль Інтеграція та започатковує офіційну підтримку інтеграції даних з Вашої облікової системи у програму M.E.Doc.
Для цього ми започаткували розділ Інтеграція з допомогою якого ви зможете легко обмінюватись первинними документами, регламентованою звітністю та розрахунками безпосередньо з вашої облікової системи до M.E.Doc. 


Офіційна підтримка від розробника модуля Інтеграція забезпечує правильну передачу даних між відомими обліковими системами. Крім того, до модулю Інтеграція входить найпопулярніша Медова стиковка, яку ми також будемо супроводжувати.
У розділі ви зможете знайти актуальні стиковки , познайомитися з ними, а також у разі необхідності замовити свою власну інтеграцію з іншою обліковою системою.

За умови офіційної підтримки ми беремо на себе зобов'язання забезпечити безперервний та миттєвий обмін усіма даними.

Якщо ви використовували API - інтерфейс взаємодії M.E.Doc з іншими виробниками програмного забезпечення, таких як: 1С, IS PRO, SAP або власного виробництва, ви і надалі зможете їх використовувати на умовах підключення API.

itegr.png

Ми постійно працюємо над удосконаленням нашого продукту, та прагнемо створювати більше можливостей для ефективної роботи.

volni